Guestbook

Pridaj komentár

Umiestnenie: Uganda - Odoslané November 14, 2018 6:06 pm
Web stránka - Email: jamesBakly [at] pinafh [dot] ml

GregoryEluff

Hi! <a href=http://onlinepharmaciescanadahq.com/#prescriptions-from-canada-without>purchasing drugs canada</a> very good site.

Umiestnenie: Uganda - Odoslané November 14, 2018 2:21 am
Web stránka - Email: jamesBakly [at] pinafh [dot] ml

GregoryEluff

Hi there! <a href=http://onlinepharmaciescanadahq.com/#pharmacy-canada>cheap pharmacy online</a> beneficial web page.

Umiestnenie: Slovakia - Odoslané November 11, 2018 9:52 am
Web stránka - Email: jamesBakly [at] pinafh [dot] ml

Ralphduh

Hello there! <a href=http://canadianonlinepharmacyhq.com/#cialis-cheap>meds without prescription</a> excellent web site.

Umiestnenie: United Kingdom, Brampton - Odoslané November 8, 2018 12:28 am
Web stránka - Email: terrastokes [at] gmail [dot] com

Terra

I've been exploring for a little bit for any high quality articles or weblog posts on this kind of house .
Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this website.
Reading this info So i'm glad to express that I have a very
just right uncanny feeling I found out just what I
needed. I most indisputably will make sure to do not put out of your
mind this web site and provides it a look regularly.

Odoslané November 6, 2018 10:19 am
Email: ina [dot] t2222 [at] gmail [dot] com

Ida

Dobrý deň
No je to samozrejme na nej ako sa rozhodne. Len ide o to, že keďže ten účet ako tvrdí existuje je tam určite dlh, a má obavu, že akonahle do toho zabrdne budú vymáhať od nej tie peniaze, začnú jej chodiť upomienky. A kedže je tam suma veľká z platu čo má to bude ťažko vyplácať čo ju chapem aj ja. Ale neviem ako by to v takom prípade riešila. Dakujem

Odoslané November 5, 2018 11:35 am

Dušan Tomko

Dobrý deň!

Ja osobne si nikdy nedovolím niekomu radiť, ak dotyčný ma o radu neprosil. No pretože ste svoj problém zverejnili, rozhodol som sa napísať, ako by som k tomuto problému pristupoval ja, po mnohoročných skúsenostiach s VÚBandou.
Rozhodne by som do banky išiel a vyžiadal by som si od nich písomné potvrdenie, že bande nič nedlhujem a v zápätí by som s nimi rozviazal zmluvu, pretože táto je stále platná. Určite by som sa nespoliehal na to, že vo VÚB na mňa už zabudli.VÚB totiž zabúda na platby, len ak sama má platiť, ak jej niekto dlží, potom sprostá banda nezabúda nikdy! Pre pokoj svojej duše by som potreboval doklad, že im nič nedlžím, a že s bandou nemám nič spoločné. Veriť, že na mňa zabudnú, by bola odo mňa veľká naivita, banda nikdy nezabúda!

Odoslané November 1, 2018 7:01 am
Email: ina [dot] t2222 [at] gmail [dot] com

Ida

Viete, ona to totiž zistila až teraz, že tam má ten účet vedeny. Horšie je, že si vôbec na to ani nepamäta prečo ho vlastne zaklsdala tam, keď to ani v úmysle nemala. Nikto sa jej z banky nikdy neozval, neposlal upomienku. Ked to tak rátala tak tam môže byť niečo cez 700 eur.Tak nevie či to má ísť overiť do banky alebo to nechat tak. A či to už po 10 r.nebude premlčané. Lebo keď si má ptefstavit, že sa bude na to pýtať a budu sa zbytočne potom v tom ňúrať. Neviem tak asi bude lepšie keď to nechá tak. Robila si tam asi 2 krát cestovné poistenie, tak si myslim, že by ju v systeme našli že má nejaký dlh. Na druhej strane má obavu že ju o 5,10, 15 rokov vyňúrajú a ten dlh bude narastať. Nevie ako má urobiť.Ďakujem

Odoslané October 31, 2018 11:18 pm

Dušan Tomko

Dobrý večer Ida!

Neviem ako ďaleko chcú darebáci z VÚBandy zájsť v tomto prípade, ale suma može byť ohromujúca. Po mnohoročných skúsenostiach s VÚB som prišiel k presvedčeniu, že ide o zločineckú organizáciu, ktorá na Slovensku posobí v rámci organizovaného zločinu. Tento organizovaný zločin už dávno prerástol do štátnej a verejnej správy, preto polícia, prokuratúra a súdy sú beznádejne skorumpované a voči VÚB úplne nečinné. VÚBanda nerešpektuje zákon č. 453/1991 o vedení účtovníctva a zákon č.21/1992 o bankách. Vo VÚB neexistujú účtovné doklady a jej zamestnanci ani nevedia, ako účtovné doklady vyzerajú! Neexistencia účtovných dokladov umožňuje škandálnej VÚB poškodzovať štátnu pokladnicu a klientov o stá milióny EUR ročne.
S najvačšou pravdepodobnosťou banda nebude požadovať súdnou cestou zaplatenie tejto ohromnej sumy, pretože pri prípadnom súdnom procese by musela predložiť súdu platné účtovné doklady, ktoré nemá a ani nikdy nemala.
Aj keď súdy sú skorumpované, sudcovia samozrejme chápu, o čo ide a úplatky by požadovali od bandy tak isto horibilné.
Bande sa jednoducho neooplatí súdiť. V žiadnom prípade nie je potrebné reagovať na prípadné pohľadávky od bandy.

Odoslané October 31, 2018 9:12 pm
Email: ina [dot] t2222 [at] gmail [dot] com

Ida

Pekny večer
Chcela by som sa opytať. Známa si založila v r.1999 účet vo VÚB banke, no nevkladala tam žiadne peniaze, proste na ten účet zabudla. Je to 19 rokov. Tym pádom jej tam narastol dlh za vedenie účtu. Existuje nejaká premlčaná doba? Banka ju vôbec neupozornila že jej tam narastá dlh. Ako to teda vlastne je. Dakujem za odpoveď.

Umiestnenie: Madagascar - Odoslané October 4, 2018 1:30 pm
Web stránka - Email: jamesBakly [at] damail [dot] ga

PerryAnimb

Hi! <a href=http://onlinepharmacycanadaus.com/#pharmacy-without-dr-prescriptions>online canadian pharmacy review</a> good website.

Stránka 1 of 17   Ďalej »   

[ Prihlásenie ]

Script by Dagon Design