Guestbook

Pridaj komentár

Odoslané November 6, 2018 10:19 am
Email: ina [dot] t2222 [at] gmail [dot] com

Ida

Dobrý deň
No je to samozrejme na nej ako sa rozhodne. Len ide o to, že keďže ten účet ako tvrdí existuje je tam určite dlh, a má obavu, že akonahle do toho zabrdne budú vymáhať od nej tie peniaze, začnú jej chodiť upomienky. A kedže je tam suma veľká z platu čo má to bude ťažko vyplácať čo ju chapem aj ja. Ale neviem ako by to v takom prípade riešila. Dakujem

Odoslané November 5, 2018 11:35 am

Dušan Tomko

Dobrý deň!

Ja osobne si nikdy nedovolím niekomu radiť, ak dotyčný ma o radu neprosil. No pretože ste svoj problém zverejnili, rozhodol som sa napísať, ako by som k tomuto problému pristupoval ja, po mnohoročných skúsenostiach s VÚBandou.
Rozhodne by som do banky išiel a vyžiadal by som si od nich písomné potvrdenie, že bande nič nedlhujem a v zápätí by som s nimi rozviazal zmluvu, pretože táto je stále platná. Určite by som sa nespoliehal na to, že vo VÚB na mňa už zabudli.VÚB totiž zabúda na platby, len ak sama má platiť, ak jej niekto dlží, potom sprostá banda nezabúda nikdy! Pre pokoj svojej duše by som potreboval doklad, že im nič nedlžím, a že s bandou nemám nič spoločné. Veriť, že na mňa zabudnú, by bola odo mňa veľká naivita, banda nikdy nezabúda!

Odoslané November 1, 2018 7:01 am
Email: ina [dot] t2222 [at] gmail [dot] com

Ida

Viete, ona to totiž zistila až teraz, že tam má ten účet vedeny. Horšie je, že si vôbec na to ani nepamäta prečo ho vlastne zaklsdala tam, keď to ani v úmysle nemala. Nikto sa jej z banky nikdy neozval, neposlal upomienku. Ked to tak rátala tak tam môže byť niečo cez 700 eur.Tak nevie či to má ísť overiť do banky alebo to nechat tak. A či to už po 10 r.nebude premlčané. Lebo keď si má ptefstavit, že sa bude na to pýtať a budu sa zbytočne potom v tom ňúrať. Neviem tak asi bude lepšie keď to nechá tak. Robila si tam asi 2 krát cestovné poistenie, tak si myslim, že by ju v systeme našli že má nejaký dlh. Na druhej strane má obavu že ju o 5,10, 15 rokov vyňúrajú a ten dlh bude narastať. Nevie ako má urobiť.Ďakujem

Odoslané October 31, 2018 11:18 pm

Dušan Tomko

Dobrý večer Ida!

Neviem ako ďaleko chcú darebáci z VÚBandy zájsť v tomto prípade, ale suma može byť ohromujúca. Po mnohoročných skúsenostiach s VÚB som prišiel k presvedčeniu, že ide o zločineckú organizáciu, ktorá na Slovensku posobí v rámci organizovaného zločinu. Tento organizovaný zločin už dávno prerástol do štátnej a verejnej správy, preto polícia, prokuratúra a súdy sú beznádejne skorumpované a voči VÚB úplne nečinné. VÚBanda nerešpektuje zákon č. 453/1991 o vedení účtovníctva a zákon č.21/1992 o bankách. Vo VÚB neexistujú účtovné doklady a jej zamestnanci ani nevedia, ako účtovné doklady vyzerajú! Neexistencia účtovných dokladov umožňuje škandálnej VÚB poškodzovať štátnu pokladnicu a klientov o stá milióny EUR ročne.
S najvačšou pravdepodobnosťou banda nebude požadovať súdnou cestou zaplatenie tejto ohromnej sumy, pretože pri prípadnom súdnom procese by musela predložiť súdu platné účtovné doklady, ktoré nemá a ani nikdy nemala.
Aj keď súdy sú skorumpované, sudcovia samozrejme chápu, o čo ide a úplatky by požadovali od bandy tak isto horibilné.
Bande sa jednoducho neooplatí súdiť. V žiadnom prípade nie je potrebné reagovať na prípadné pohľadávky od bandy.

Odoslané October 31, 2018 9:12 pm
Email: ina [dot] t2222 [at] gmail [dot] com

Ida

Pekny večer
Chcela by som sa opytať. Známa si založila v r.1999 účet vo VÚB banke, no nevkladala tam žiadne peniaze, proste na ten účet zabudla. Je to 19 rokov. Tym pádom jej tam narastol dlh za vedenie účtu. Existuje nejaká premlčaná doba? Banka ju vôbec neupozornila že jej tam narastá dlh. Ako to teda vlastne je. Dakujem za odpoveď.

Odoslané January 13, 2018 3:38 pm

Dušan Tomko

Ak by sa súd začal v dohľadnej dobe, potom by sprostej VÚBande hrozil krach a jej papalášom mnoho rokov vazenia. Zamestnanci inštitúcií, ktoré kryjú škandálnu VÚB mi píšu veselé odpovede, podľa ktorých je vo VÚB všetko v tom najlepšiom poriadku, no pokiaľ budú tak hlúpo vypovedať aj pred súdom, hrozí im vazenie za trestný čin krivej výpovede. Je ťažko predpokladať, že zamestnanci tak veľmi milujú papalášov VÚB, že s radosťou budú chcieť za nich sedieť. Okrem svedkov je tu aj obrovské množstvo listinných dokazov. Z týchto dovodov sú papaláši VÚB dosť nervózni a píšu po anglicky všelijaké nezmysly, ktoré majú odradiť návštevníkov stránky od návštevy Knihy návštev. No, nie som si istý, či im tieto detinskosti pomožu.

Odoslané January 13, 2018 3:21 pm

Dušan Tomko

V januári 2000 som podal na VÚB súdnu žalobu na 50 000 000 mil. korún za poškodzovanie obchodného mena. Škandálna VÚBanda sa dokázala 18 rokov vyhýbať súdnym konaniam. No vyzerá to, že už je u konca, a že súdne konanie sa začne možno na jar. VÚBanda zásadne nerešpektuje zákon č. 21/1992 o bankách a zákon č. 563/ o vedení účtovníctva. Vo VÚB chýbajú účtovné doklady na miliardy korún, banda sťahuje svojim klientom peniaze z účtov bez účtovných dokladov, čiže bez právnej príčiny. Znamená to, že sa ročne obohacuje na úkor svojich klientov o miliardy EUR a na Štátnej pokladnici o stá milióny EUR. Ten stav je umožňuje krátenie daní. S bandou spolupracujú: daňové úrady na Slovensku, Daňové riaditeľstvo SR, NBS, Ministerstvo financií SR, Polícia Bratislava II a Mestská prokuratúra Bratislava II.

Odoslané November 29, 2017 7:18 pm

Dušan Tomko

Sprostá VÚB sa nijako nemôže uspokojiť kvôli tejto stránke.

Odoslané May 23, 2017 8:30 am

Dušan Tomko

Dobrý deň Peter,
žiaľ, nielenže neexistuje posledná bodka na konci súdneho sporu, ale neexistuje ešte ani začiatok súdneho sporu! 16 rokov po podaní žaloby sa súd ešte nestihol zaoberať predmetom súdnej žaloby! Zatiaľ sa ešte nerozhodlo ani to, kto sa súdu zúčastní! Sprostá VÚB vec naťahuje, pričom zhumpľované sudkyne Krajského súdu v Bratislave jej výdatne pomáhajú. Robia to tak, že vydajú nejaké debilné uznesenie, ktoré nemá hlavu ani pätu, čo súdu trvá asi rok. Ja sa proti debilite odvolám a Najvyšší súd zruší tento nezmysel zhumpľovaných sudkýň vec vráti znovu na Krajský súd do Bratislavy, čo trvá asi jeden rok. Až na doraz zhumpľované sudkyne Krajského súdu vydajú znovu nejakú zhovädilosť, čo trvá asi jeden rok. Ja sa proti novej zhovädilosti odvolám, Najvyšší súd túto zhovädilosť zruší a vráti zhumpľovaným sudkyniam vec na ďalšie konanie, čo trvá asi jeden rok. A takto sa Krajský súd v Brááátyslave zabáva už 16 rokov.

Odoslané May 17, 2017 3:39 pm
Email: peto [at] akkie1 [dot] net

Peter

Dobry den,

dnes som hladal dajake normy (a v nasom state aj dojmy) ohlane vami tolko zmienovanej banky a narazil som na Vasu stranku.

Problematika ma v celku zaujala a tak stravil asi posledne 2h prehadzanim rozdsudkov, odvolani, ziadosti a zasa odvolani/ziadosti...

bohuzial nikde som nenasiel "bodku" za celym problem, preto by som sa chcel spytat ci :
- uz padla posledna bodka ohladne sporu kde Zalujete banku o 50melonov?
- cital som rozdusok najvyssieho sudu kde zamietlo pripustenie dalsich stran (MF SR atd) do sporu a vratil to kraju - uz sa krajsky sud vysporiadal?

Inak obdivujem Vase nervy a vytrvalost vo vasom veku.

Stránka 1 of 15   Ďalej »   

[ Prihlásenie ]

Script by Dagon Design